GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Keramik 6216083
nr 621 6083
Keramik
vas och skål, 1950-tal, vas signerad ”F. Forslund 1959”
måndag 25 januari 2010
kl 18:05:39
Tilgman Keramik